SK | ENG

Iné formy propagácie

1.

Webináre NOVINKA

nový on-line spôsob vzdelávania.
Webinár je interaktívny seminár v podobe online prezentácie a “živej” komunikácie, ktorá prebieha cez internet, kde poslucháči v pohodlí domova alebo vo svojom pracovnom prostredí môžu reagovať prostredníctvom chatu. Tento spôsob propagácie môže zvýšiť povedomie o vašich materiáloch, produktoch či novinkách a tiež priniesť Vám nových partnerov.
VY uvediete zaujímavú tému, MY sa postaráme o zvyšok – od nahrávacieho štúdia cez technickú podporu až po pozvanie a registráciu účastníkov.


 

„Ohľadom samotnej organizácie webinára som bol veľmi spokojný či už s prípravou, prevedením školenia a aj s tým, že sme sa pred webinárom zišli včas a všetko si nastavili, to som naozaj veľmi uvítal.  Takže technická pripravenosť, priebeh a organizácia zo strany A-SICE na jednotku. Účasť poslucháčov som považoval za veľký úspech. Ešte raz ďakujem a budem sa tešiť opäť nabudúce.“
Ing. Pavel Hotový – AGC Flat Glass Czech a.s.

„Praktická verzia školenia, pravdepodobne s účasťou trochu iného publika ako živé školenia. Myslím že miesto na trhu si nájdu obe formy. Technicky zvládnuté výborne, špeciálne vyzdvihujem snahu o generálku. A veľkým plusom bola samozrejme moderátorka, bez takejto funkcie by webinár asi možný nebol.“
Michal Široký – SAINT-GOBAIN BUILDING GLASS

„Online spôsob nám vyhovuje, hlavne čo sa týka šetrenia času a komfortu z pohodlia kancelárie. Obsahová stránka splnila naše očakávania. Využili sme aj možnosť komunikácie prostredníctvom Q&A, otázka nám bola zodpovedaná podľa predstáv. Aj v budúcnosti  si radi opäť pozrieme ďalší váš webinár.“
Miloš Stopiak
architektonický ateliér

„Osobne som veľmi spokojný s možnosťou získavania nových vedomostí a informácii zo stavebníctva formou webinárov. Táto možnosť mi chýbala už dlho. Je to pohodlnejšie, časovo aj finančne menej náročné. Organizácia aj priebeh webinára bola úplne v pohode.  Určite využijem aj ďalšie plánované webináre.“
Martin Matisko
projektant


 

2.

FOCUS on STUDENTS

Dajte o sebe vedieť študentom končiacich ročníkov na Fakulte architektúry v Bratislave a na Stavebnej fakulte v Košiciach. Využite možnosť prednášať alebo umiestnite svoje prospekty na nami zakúpené USB kľúče, ktoré na seminároch za Vás študentom rozdáme.

Čo hovorí na tento projekt mladá generácia budúcich architektov, projektantov?

 

"Tento spôsob získavania informácií hodnotím určite veľmi pozitívne a to z dôvodu, že sa prišli prezentovať firmy, o ktorých sme viacerí počuli prvýkrát. V porovnaní so školskými prednáškami sme teraz mohli vidieť niečo viac z praxe."
Maroš Grich, SvF TUKE
"Kladne hodnotím informácie o nových trendoch v stavebníctve, pretože nám pomôžu kvalitne spracovávať školské projekty a zároveň zaradiť sa do profesionálneho sveta."
Barbora Čontóová, FA STU v BA
"USB s materiálmi hodnotím ako veľmi dobrý nápad, nakoľko na internete je to často neprehľadné. Súbory na USB si kedykoľvek otvorím a vyhľadám potrebné informácie."
Vladimír Molnár, SvF TUKE
"Spôsob podania informácií je veľmi prínosný. Prednášky ma veľmi bavia, doma si ich dodatočne pozerám. Informácie z USB využívam nie len v škole, ale aj v pracovnej sfére. Neviem si to vynachváliť."
Ivana Naďová, FA STU v BA

6. ročník na fakultách

V spolupráci so Slovenskou technickou univerzitou v Bratislave a Technickou univerzitou v Košiciach organizujeme už od roku 2013
úspešné podujatia s prednáškami vybraných spoločností.

 

3.

Organizovanie samostatných podujatí na objednávku

na základe Vašich požiadaviek
/ zabezpečíme vysokú účasť cielene oslovených odborníkov
/ vyjednáme za Vás najlepšie podmienky a nájdeme najvhodnejší kongresový priestor
/ zaistíme catering, technickú a organizačnú stránku celého podujatia

Nechajte to na nás a my Vás presvedčíme, že úspešne zorganizované podujatie nie je náhoda, ale výsledok profesionality a dlhoročných skúseností.

Cena sa odvíja od konkrétnych požiadaviek

Tieto podujatia sme zorganizovali napr. pre spoločnosti
XELLA Slovensko, Dörken SK, VELUX, HELUZ, BAUDER, ANOS teplá podlaha, IZOLA,  ...

4.

PR článok v e‑REVUE

Možnosť inzerovať na našej stránke v sekcii REVUE.

5.

Moderný e-mail marketing
NEWSLETTER

Vytvorte si e-mail pomocou nášho editoru šablón. Oslovte tak tisíce architektov, dizajnérov, projektantov, starostov, primátorov či stavebné realizačné firmy v rámci celého SR formou tematicky zameraného,
e-časopisu
. Rozsah NEWSLETTRA je limitovaný len pre prvých 7 spoločností. Buďte jednou z nich!
 

Povedali o Newslettri ...
 

"Tento elektronický časopis mi už viackrát padol vhod pri projektoch, ktoré som aktuálne riešil. Uvítal by som aj zasielanie viacerých tém."
Ing. Majtner Stanislav, stavebno-projekčná firma
"Pre našu prácu je to určite prospešné."
Ing. arch. Hudák Rudolf, architekt
Informácie z Newslettra sú prínosom, využívame aj kontakty, o ktorých sme sa dočítali."
Ing. Dolnický, autoriz. stav. inžinier
"Tento elektronický časopis je pre nás prínosný vzhľadom na to, že neustále pracujeme na revitalizácii obce".
Ing. Hanušovský Pavol, starosta obce
6.

Direct Mail

Jedinečná príležitosť ako cielene informovať o svojich novinkách, produktoch a prebiehajúcich akciách viac ako 27-tisíc stavebných odborníkov.
Zašleme Vami pripravený mail v rámci celého SR alebo do Vami zvoleného regiónu.
Využite našu vlastnú neustále aktualizovanú databázu.
 

Mimochodom, vedeli ste, že e-mail marketing je najefektívnejšia forma online marketingu?

Prezentačné dni

Ak máte záujem o efektívnu propagačnú kampaň, ozvite sa nám

Mám záujem